Вие имате прво да ја знаете вистината

Порно ѕвезда ја шокираше јавноста со фактот дека за време на снимање на филмови за возрасни ги оштетила вратот и рбетот!

Порно ѕвездата Адријана Чечик проговори за шокантните повреди со кои се здобила додека снимала филмови за возрасна категорија. 30-годишната актерка се појави во интервју претходно оваа недела и ги сподели своите ужасни искуства како порно ѕвезда.

Актерката на сајтовите за возрасни, Адријана Чечик, призна дека ги оштетила вратот, ‘рбетот и столбот на мозокот додека снимала експлицитни сцени.

https://www.instagram.com/p/CPPMoPjFbOk/?utm_source=ig_web_copy_link

За време на разговорот со The Plug Podcast, таа открива дека има оштетувања на вратот, ‘рбетот и мозочниот столб, а исто така го споредила нивниот занает со боречките вештините на изведувачите на WWE и изјавила: Се чувствувам како секси борач.

Зборувајќи за нејзините шокантни повреди, таа изјави, сега имам навистина оштетен врат. Моите нерви се приклештени, а моите C6 и 7 (делови од ‘рбетот) не се на своето место.

Понатаму, актерката од филмовите за возрасни тврдеше дека претрпела сериозно лизгање на дискот и дека нејзиното мозочно стебло всушност малку излегло од својата природна положба.

Чечик исто така додаде дека се чувствува исто како елитна спортистка, откако ќе ги заврши сцените со снимање, се капе во ледена бања за да и помогне на телото побрзо да закрепне.

https://www.instagram.com/p/CKYjsITlz_2/?utm_source=ig_web_copy_link

Таа исто така изјави дека планира да учествува во дива оргија. Сепак, нејзиниот лекар ја предупредил за идејата и и рекол да направи пауза.

Нејзиниот лекар кажал, можете ли да почекате само една година за ова ? Дали можете да дозволите вашето тело да заздрави правилно ? А таа одговорила, не, морам да го направам тоа, на што докторот кажал, те молам, само постапи правилно.

Адријана, сепак, не планира да ја напушти индустријата за филмови за возрасни и покрај тоа како тоа влијае на нејзиното тело и здравје.

Таа исто така откри дека не сака да паузира кадри додека снима. Таа обично има намера секој филм да го снима без резови, а потоа да го остави на процесот на монтажа. Наместо да успорува, таа сака да снима поинтересни филмови и да вклучува различни сцени.

https://www.instagram.com/p/B_3HzOTlmRp/?utm_source=ig_web_copy_link

Адријана влезе во филмската индустрија со висока оценка во 2013 година а порасната е во згрижувачко семејство. Порно индустријата е позната по менталните проблеми што ги создава кај сите, како депресија и зависност од дрога, па дури и физички повреди како модринки или исчашување на зглобовите.

Но, повеќето луѓе не се свесни дека строгоста на порно индустријата, ментална и физичка, често може да доведе до смрт.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!