Вие имате прво да ја знаете вистината

Северина го запре сообраќајот во Загреб, фановите забележаа необичен и скап детаљ (фото)

Познатата пејачка Северина се присети на својот стар хит од 1998 година „Застанете го трамвајот“.

Таа на Инстаграм објави фотографија на која позира на шините на трамвај во црн, кожен фустан и интересни бушави Марни потпетици кои чинат околу 1.000 евра.

https://www.instagram.com/p/CW-tTfZq8kW/?utm_source=ig_embed&ig_rid=b31c58aa-c030-4e48-81bc-8bbfb3b9f54c

„ Застанете го трамвајот и ветерот и луѓето…“, напиша таа во описот на фотографијата, цитирајќи стих од нејзината позната песна.

Фотографијата за само неколку минути собра над 3.000 лајкови, а многумина беа воодушевени од нејзиниот стил, особено штиклите.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!