Вие имате прво да ја знаете вистината

Бугарката има најголеми усти во светот, потрошила пет илјади фунти за да личи како крофна (фото)

Андреа Иванова (24) го шокираше светот со огромните усни за кои тврди дека се најголеми на светот, а уште поголемо изненадување е што не планира да ги прекине операциите.

Жена чиј сон е да изгледа како кукла Братц се подготвува за 27-та инјекција на усните со надеж дека нејзините соништа ќе се остварат. Андреа Иванова (24) од Софија во Бугарија тврди дека ги има „најголемите усни на светот“, но овој Божиќ сака уште повеќе да ги зголеми.

https://www.instagram.com/p/CW-UEQnIfEn/?utm_source=ig_embed&ig_rid=078b029a-d74e-404e-b3c1-16cff7d74cb5

Обожавателка на куклите Братц потрошила повеќе од 5.000 фунти само на своите усни и тврди дека се уште не е готово, пишува „Мирор“. Оваа млада девојка размислува и за екстензии на лицето и операции за обликување, се со цел да го промени обликот на брадата и вилицата.

Таа сака да изгледа што поблиску до куклата Братц, а за да го постигне тоа мора да направи пластична операција на “јаготките”. Големите усни на Андреа не само што ја подигнаа нејзината самодоверба, туку и го привлекоа вниманието на илјадници корисници на Инстаграм.

https://www.instagram.com/p/CWjq0CMoA7N/?utm_source=ig_embed&ig_rid=75bb62ee-1db7-457d-aeb7-6631083b5290

„Многу мажи од целиот свет ми пишуваат, ми нудат пари, патуваwe и постојано ме канат да се дружиме“, се пофали Андреа, пишува Mirror.

И покрај толку многу инјекции, кои чинат околу 200 фунти, Андреа не се грижи дали нејзините усни еден ден ќе „пукаат“.

Семејството не го поддржува зголемувањето на усните на Андреа и нејзината љубов кон пластичните операции.

https://www.instagram.com/p/CWrYx1AoJV0/?utm_source=ig_embed&ig_rid=db184f95-f919-49f9-84c2-1cad0c83d963

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!