Вие имате прво да ја знаете вистината

Џенифер Лопез секогаш со стил: Латино дивата ги остави високите потпетици и ги замени со нејзините омилени џизми (фото)

Омилениот пар на многумина, Џенифер Лопез и Бен Афлек, уживаа во семејниот излет овој викенд со своите деца и отидоа на кино во Вествуд. Големата обожавателка на високи потпетици за таа прилика ги оставила потпетиците дома и облекла рамни чизми, кои љубителите на високи потпетиции сакаат често во овој период од годината да носат чизми.

Култните жолти чизми имаат многу обожаватели и луѓе кои сакаат секогаш да ги носат, а помеѓу нив е и Џенифер Лопез, која веќе во неколку наврати ја видовме во нив. 

Пејачката ги избрала и нејзините омилени чизми за да врзе дизајн на сите времиња кој не излегува од мода за да оди во кино со својот сакам, Бен Афлек и нивните деца.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!