Вие имате прво да ја знаете вистината

Како од мајка родена! Милица Павловиќ позираше целосно гола и го покажа своето убаво тело (фото)

Секогаш атрактивната, пејачката Милица Павловиќ, објави фотографија на својот Инстаграм профил, на која е целосно гола и особено ги воодушеви нејзините следбеници од посилниот пол.

Имено, Милица позираше во када во луксузен хотел и не носеше облека, а фотографијата ја објави на нејзиниот Инстаграм и ги фасцинираше фановите.

Милица ја врза косата, се соблече и позираше во када гледајќи во спротивен правец од објективот и уште еднаш собра бројни комплименти за нејзината форма на телото.

Да потсетиме, Милица неодамна имаше љубовни сцени со актерот Милош Тимотијевиќ за време на снимање на серија, а неодамна откри како се снајде во овие улоги и раскажа една анегдота од снимањето.

Да бидам искрена, тој бил договорен со остатокот од тимот, на измама, бидејќи во сценариото не пишувало кога треба да се случат бакнежите, а јас потоа се срамам, што на крајот добро испадна како што ми кажа Гага Антонијевиќ. Испаднаа тие срамежливи бакнежи супер, што е убаво и за тој лик, па сака да се бакнува – изјави неодамна Милица.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!