Вие имате прво да ја знаете вистината

Зачекорете во празничната оаза на балканската дива Јелена Карлеуша (фото)

Познатата балканска пејачка, Јелена Карлеуша ретко објавува фотографии или видеа од својот дом, но овој пат откри како изгледа нејзината куќа декорирана во празничен дух.

На својот официјален Инстаграм профил таа објави кратко видео на кое може да се види голема убаво украсена елка сместена во дневната соба, украсен камин, и многу други празнични украси.

Нивниот фамилијарен дом се претвори во мала празнична оаза на мирот, а нејзините следбениви на социјалните мрежи и овојпат се воодушевени од нејзиното ново издание.

Објавата на прифолот на Јелена собра речиси 40.000 лајкови, а позитивните коментари не престануваат да се намалуваат.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!