Вие имате прво да ја знаете вистината

На Кралеуша снегот не и може ништо! Ги „загреа“ фановите со „жешки“ фотографии (фото)

Секогаш контраверзната, Јелена Карлеуша, покажа дека зимата не и може ништо. Имено, таа реши малку да ги загрее својте обожаватели, а по фотографијата во златна комбинација на облека објави секси фотографии од неа во снегот.

Пејачката со гол стомак, во високи штикли и црвени танга, излезе во својот двор од вилата на Дедиње покриена со снег. Пејачката ги покажа стомачните мускули, витките нозе и затегнатата фигура!

Додека некои обожаватели „смрзнаа“ гледајќи голи кадри и и велеа „да ги покрие бубрезите“, повеќето и рекоа дека е „брутално згодна“.

Да потсетиме, Карлеуша неодамна за балканските медиуми проговори за нејзините карактеристики:

Барате од Лавот да ги наведе неговите најдобри квалитети ?! Значи, каде да започнеме ? Ха-ха-ха-ха! Во некоја космичка поделба добив многу добри карти кои се и мое проклетство. Но, ако требаше да изберам една особина, тоа е збир на фактори и нивна обработка. Накратко, нерафиниран, неполиран, природен, редок минерал – интелект, изјави балканската дива.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!