Вие имате прво да ја знаете вистината

Ќерката на Харис Џиновиќ сподели интимни фотографии со своето момче! Џина се топи додека тој ја бакнува (фото)

Ќерка на познатиот балкански пејач, Харис Џиновиќ, Мелина Џиновиќ попозната како Џина веќе подолго време ужива во љубовта со фудбалер Андреј Ѓуриќ, односно цели две години.

Таа е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм каде редовно споделува фотографии и снимки од нејзиното секојдневие, па често на нејзиниот профил се појавуваат фотографии со нејзината посилна половина, Ѓуриќ.

Џина Џиновиќ пред некое време сподели емотивен момент со својот љубовник додека заедно лежат во кревет, а на видеото се гледа како Андреј во еден момент нежно и страсно ја бакнува. Џина цело време се смешкаше додека тој се топеше во нејзините прегратки.

Инаку, Андреј го запознале родителите на Џина и тој често престојува во нивната семејна вила. Ќерката на Харис јасно кажува дека таа и фудбалерот одлично се согласуваат и не се караат.

Не, не се расправаме, немаме никаква врска со тоа. Можеби сме имале вкупно четири кавги, но истите ќе се решат за 20 минути – напишала ќерката на Харис во една прилика на својот Инстаграм профил, кога ја прашале дали се караат со своето момче.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!