Вие имате прво да ја знаете вистината

Лепа Брена ги возбуди својте следбеници на 61 година! Објави фотографија во костим за капење на плажите во Тајланд (фото)

Лепа Брена и Боба Живојиновиќ моментално заедно уживаат во Тајланд каде слават 30 години од нејзиниот брак. Пејачката обајви фотографија со која успеа да ги возбуди својте следбеници и на 61 година со нејзиното завидувачко тело. Таа позирала на лулашка во костим за капење. Во едноделен костим за капење Брена покажа завидна фигура на која и многумина многу помлади од неа и завидуваат.

Инаку, Брена многу се грижи за својот изглед, па често добива комплименти за својата фигура.

По оваа објава, нејзините коментари само продолжија да ја пофалуваат за изгледот.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!