Вие имате прво да ја знаете вистината

Дали Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ воопшто живеат заедно !?

Душко Тошиќ и Јелена Карлеуша контраверзниот балкански пар, повторно е во фокусот на интересот, а главното прашање што јавноста и понатаму го интригира е – дали воопшто тие двајца живеат заедно.

Душко не е многу активен на социјалните мрежи, а кога објавува фотографии тие често се од странство на некои патувања или натрепвари, па поради тоа многумина ги интересира каде престојува кога е во Белград и дали престојува со својте деца и Јелена.

Душко овој пат реши да стави крај на бројните шпекулации и да ја открие вистината. Фотографијата што ја објави на социјалните мрежи ја откри вистинската вистина – врската помеѓу Душко Тошиќ и Јелена Карлеуша не е прекината, а времето го поминува во Белград во семејната вила на Дедиње заедно со својата фамилија.

Имено, Душко објави фотографија од зимската идила во семејниот двор, каде неговата сопруга Јелена често прави спектакуларни фотографии, и со тоа се докажа дека тие двајца живеат заедно.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!