Вие имате прво да ја знаете вистината

Дали е на повидок развод на принцот Хари и Меган !? Само прогласениот експерт за кралското семејство со нови тврдења!

Меган Маркл и принцот Хари би можеле да се разделат во 2022 година за да го извлечат максимумот од „нивниот бренд“, сензационално најави г-дин. Шон, самопрогласен експерт за британското кралско семејство.

Иако не можеше да го потврди ова тврдење со ниту еден доказ, коментатор на настаните во кралското семејство предложи на Меган и Хари да им се посвети посебно дизајниран план кој подобро ќе ги застапува нивните деловни интереси доколку тие одлучат да стават точка на нивниот брак. Ова е причината зошто тие се слободни да преземат независни работни места и да се фокусираат на одредени области на интерес.

Во видеото што го објави на својот канал на YouTube, Шон изјави дека изгледа 2022 година (за Меган и Хари) би можела да се движи во насока на развод, а еве кои се причините за тоа. Така ги „привлече“ гледачите да го гледаат неговото видео.

Овие луѓе на кои Меган и Хари плаќаат илјадници фунти месечно за нивните работни места за кои известуваме во основа рекоа: Изгледа дека би функционирало подобро ако се независни еден од друг тие двајца за поуспешна работа, изјави самопрогласениот експерт и не покажа никакви докази.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!