Вие имате прво да ја знаете вистината

Станија позираше топлес, објективот на камерата фати се, „некому ќе му пукне срцето“ (фото/18+)

Ријалити ѕвездата, Станија Добројевиќ ја подгреа температурата со жешки кадри во бикини, а потоа ги шокираше сите со нејзини топлес фотографии!

Станија најпрво позираше во минијатурно бикини пред огледало покажувајќи го нејзиното прекрасно тело во крупен кадар, но тоа не беше се.

Таа потоа беше фотографирана топлес, ја држеше раката преку градите за да не се види премногу. Таа немаше гардероба на себе, но затоа носеше заштитна маска на лицето.

Провокативната сцена на многумина и ја разгоре фантазијата и никого не остави рамнодушен, па следеа бројни реакции од следбениците на Станија на социјалната мрежа Инстаграм.

За потсетување, Станија се пресели со своето момче Марко Марковиќ во луксузен пентхаус од 120 метри квадратни, за кој платила околу 150.000 евра.

Во станот преовладуваат белите бои, кујната е готова, вградени се плакари со светлина, а во речиси секоја соба има камин, стотици кристални лустери и светилки, но и огледала од подот до таванот.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!