Вие имате прво да ја знаете вистината

Таа е најголем “кошмар” за девојката на Роналдо, папараците ја снимија на плажа во Мајами (фото)

Неодамна, папараците ја „фатија“ комбо актерката Паола Суарез на плажа во Мајами, а оваа убавица се шеташе во тесен едноделен костим за капење кој ги истакна нејзините бујни облини – колковите, задникот, но и градите.

Оваа црномуреста убавица продефилираше со насмевка на лицето и распуштената бујна коса, а покрај тоа што фотографиите ги направија папараците, изгледа дека на Паола добро знаела дека таа е нивна мета.

Се обиде да позира што е можно подобро, а сепак да изгледа спонтано, и успеа да го покаже целиот свој шарм: поголеми, дефиниран задник, прекрасни гради и тесен струк. Паола има класична структура на песочен часовник, а таа е ниска и со право го носи прекарот „џебна Венера“.

Инаку, госпоѓицата Суарез се занимава со манекенство од својата 15-та година, но се прослави дури во 2016 година, кога се дозна за нејзината кратка врска со Кристијано Роналдо . Таа денес е активна на социјалните мрежи и значителна сума на пари заработува од Инстаграм каде ја следат речиси милион луѓе.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!