Вие имате прво да ја знаете вистината

Жешко видео на сопругата на српскиот фудбалер, Италијаните гледаат и викаат “Мама миа” (видео)

Тој често објавува фотографии и снимки кои привлекуваат големо внимание кај локалната јавност …

Сопругата на поранешниот српски репрезентативец Филип Ѓорѓевиќ, моделот Јована, на својот Инстаграм профил објави видео со опис: „Еден од најдобрите летни одмори досега“.

Видеото се состои од извадоци од летните одмори каде што можеме да видиме како оваа убавица танцува, ужива на плажа и ноќен живот, атрактивно позира…

Според многумина, атрактивната Јована е на врвот на листата на најубави жени на фудбалерите

Да потсетиме, Филип и Јована се венчаа во 2015 година и имаат две деца – ќерката Ноел и синот Леон.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!