Вие имате прво да ја знаете вистината

Сериска љубовница: Сезоната на љубовни измами започна, јас сум нивна мала божикна игра (фото)

„Божиќ и изневерувањето одат рака под рака“, тврди најбараната љубовница Гвинет Ли (49).

Гвинет, која живее во луксузниот западен Лондон, тврди дека оди на состаноци со голем број оженети и богати мажи. Побарувачката за неа расте за празниците.

Совршеното излегување за Божиќ за неа е секс во хотел со пет ѕвезди, а потоа одење во шопинг за дизајнерска облека. Нејзините љубовници ја нарекуваат нивна „мала божиќна забава“.

„Имам повеќе состаноци од кога било досега. Сезона на мамење. Сите сме премногу долго затворени и сакаме малку да се забавуваме“, рече таа.

Нејзиниот сопруг Роберт почина од рак во 2011 година. Гвинет, тврди таа, имала афера со повеќе од 130 оженети мажи откако ги запознала на страница за запознавање. Таа имала профил на таа страница и пред смртта на нејзиниот сопруг, кој исто така бил сериски љубовник.

„Дознав што прави и помислив: „Ако не можам да го победам, ќе му се придружам“. Откако умре, не сакав друг сопруг. Аферата ми одговара, вели Гвинет.

За време на пандемијата, таа ги прекршила правилата за карантин за да продолжи да се гледа со своите љубовници. Сега мерките се олеснети, па и неа и е полесно.„Божиќ и Нова година дефинитивно ја откриваат лошата страна кај мажите. Сакаат да уживаат во страста пред да бидат затворени дома со своите семејства една недела. Сите се во брак и апсолутно тие немаат намера да ги напуштат своите сопруги. Јас сум нивната мала божиќна забава“, откри таа.

“Сите се во брак долго време и сексот им стана здодевен. Тоа се случува кога спиете со иста личност со децении. Луѓето престануваат да се обидуваат и сексот станува рутина. Се грижам дека сексот никогаш не е досаден. Секогаш е голем настан за мене и нешто за славење “, рече таа.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!