Вие имате прво да ја знаете вистината

Бугарската фолк ѕвезда го запали инстаграм: Поранешната девојка на Кубрат Пулев ги покажа своите раскошни гради (фото)

Бугарската пејачка повторно го „запали“ Инстаграм.

Познатата фолкерка Андреа не престанува да објавува провокативни слики и снимки на Инстаграм.

Поранешната девојка на боксерот Кубрат Пулев, повторно ги „запали“ социјалните мрежи со слики и видеа на кои ги истакнува своите раскошни гради и совршено обликуван задник.

Иако изгледа совршено, многумина негодуваат за нејзината прекумерна употреба на филтри и фотошоп.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!