Вие имате прво да ја знаете вистината

Скандал ја тресе цела земја! Родителите ги исфрлија децата од автомобилот за да имаат секс на јавно место (видео)

Скандалозната снимка од родителите кои ги исфрлаат своите деца од автомобилот за да имаат секс, ја запрепасти целата јавност, а инцидентот се случил во паркот Переира Ираола во аргентинската престолнина Буенос Аирес , јавуваат локалните медиуми.

Сцената ја снимил случаен минувач кој се нашол на лице место, а откако го објавил видеото на социјалните мрежи, настанала лавина негативни коментари и револт.

Денес во паркот Переира бев сведок на оваа ужасна сцена. Јасно е дека имаат секс во кола, а децата се исфрлени од возилото и оставени да врескаат покрај стаклото и да го гледаат ова срање што го прават – напишало лицето кое го објави видеото, а го пренесе Телевизија A24.com.

Засега не е познато дали “загорените” маж и жена се родители на децата или нивниот родител е само еден од актерите во овој ужасен чин.

Полицијата веднаш по објавувањето на снимката започна истрага за случајот.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!