Вие имате прво да ја знаете вистината

Мажот на Јелена Карлеуша фатен со друга девојка, како лумпува до зори во Скадарлија, ќе летаат пердуви!?

Душко Тошиќ ноќта ја поминал во кафана со поранешната сопруга на Симон Кариќ, Тамара Николиќ, пишува белградски Курир. Двајцата во саботата вечерта биле видени во Скадарлија каде поминале до утринските часови. Иако беа со пријателите, гостите кои седеа во близина ја коментираа нивната повеќе од интимна врска.

Тоа го вели соговорник на весникот, кој случајно се нашол на истото место со манекенката и спортистот.

Душко и Тамара одлично се забавуваа. Се обиделе да останат незабележани, но не успеале. Иако светлината беше слаба, таа изгледаше како да ужива во неговото друштво. Таа непрекинато се смееше, наздравувајќи и него и на другите луѓе на масата. И тој уживаше. Ми се чинеше дека штотуку се запознале, но можеби грешам. Во нивно друштво беа и некои други убавици, но додека бев во тоа кафуле, тој секогаш беше фокусиран на разговор со поранешната сопруга на Кариќ, како и таа со него. Бидејќи беше гласна музика, не можев да слушнам за што зборуваат, бидејќи седев неколку маси подалеку, но видов како често си шепотат во уши, тврди соговорникот на белградски Курир.

Не можеше да тврди дека нешто повеќе се случило меѓу нив.

Не знам дали нешто се случило меѓу нив таа вечер или не, но флертуваа еден со друг. Нејзините очи се смееја. Изгледаше како да се сами во преполно кафуле. На масата имаше храна и пијалоци, добро се забавуваа, а Тошиќ беше опуштен и не ни гледаше дали некој ги снима или не. Иако очекував двајцата заедно да си заминат од кафеана, тоа не се случи, тој си замина со русокоса која не и е позната на јавноста, заклучува изворот.

Инаку Душко Тошиќ, кој е поранешен српски репрезентативец во фудбал, е се уште официјален сопруг на мега ѕвездата Јелена Карлеуша, но по бројните афери очигледно нивниот брак е во криза.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!