Вие имате прво да ја знаете вистината

Србите ја имаат Карлеуша, бугарите ја имаат Андреа: Сите зјапаат во убавата плавуша

Поранешната девојка на боксерот Кубрат Пулев и бугарската пејачка Андреа повторно сподели провокативна фотографија.

Овој пат акцентот е ставен на нејзиното раскошно деколте, како и на фустанот кој не може секој да го носи вака.

Интересниот крој фустанот повеќе открива отколку што покрива.

Атрактивната русокоса е сон на многу мажи, а според коментарите можеме да видиме и на многу жени.

Многумина нејзиниот изглед го споредуваат со изгледот на Јелена Карлеуша, а јасно е и зошто – и двете се бомби

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!