Вие имате прво да ја знаете вистината

Тања Савиќ каква што досега ја немате видено! Разголеното видео ги возбуди нејзините фанови (видео)

Познатата балканска пејачка, Тања Савиќ, на едно неодамнешно нејзино снимање се појави во провокативен фустан за кој сите зборуваат!

Пејачката блесна во долг фустан во светки и златни тонови, а на социјалната мрежа Инстаграм сподели кадри во кои позира целосно дотерана и видно расположена.

За прв пат јавно и на социјалните мрежи и Тања го покажа своето бујно деколте, бидејќи таа речиси никогаш не облекла провокативни фустани, а коментарите ја преплавија објавата.

Кукла, Така е, да покажеш и ти што имаш, Убава си, Најубава на Балканот, Бомба каква што нема, се само дел од коментарите на социјалните мрежи оставени под нејзините објави.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!