Вие имате прво да ја знаете вистината

Објавена листата на топ 10 филмови според гледачите! Кому му припадна првото место, погледнете!

Најпознатиот филмски сајт на IMBD ја објави листата на најпопуларни филмови за оваа година. Посетителите на оваа страница ги рангираат сите прегледани филмови по оценки, така што оваа страница не е оценета од професионални филмски критичари туку од посетителите кој што ги гледале филмовите он-лајн. 

Во продолжение погледнете како изгледа овогодинешната листа на IMBD:

1. “Dune” 

2. “The Suicide Squad”

3. “Eternals”

4. “Mortal Kombat”

5. “Zack Snyder’s Justice League” 

6. “Godzilla vs. Kong”

7. “Black Widow”

8. “Army of the Dead”

9. “Cruella”

10. “Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings”

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!