Вие имате прво да ја знаете вистината

“Секс” СКАНДАЛ ВО ПОЛИЦИЈАТА! Приправничката му играше во скутot на поручникот, а сега се кае: И Се извинувам на сопругата (ВИДЕО)

Припадник на њујоршката полиција и неговиот практикант биле снимени во еден клуб на новогодишна забава, а сцените го шокирале цел Њујорк.

На видеото се гледа како таа заводливо си игра во неговиот скут, а оваа сцена заврши на социјалните мрежи и набрзо го обиколи светот.

По објавувањето на видеото, стажантката Вера Меркули се огласи и рече дека сака да и се извини на сопругата на поручникот. Таа изјавила дека и е многу непријатно поради се што се случило, како и дека после се се чувствува многу лошо. Сепак, таа истакнува дека колегите од станицата имаат разбирање и и дозволуваат да работи од дома, но дека се надева дека наскоро ќе се врати на работа во полициската станица.

Вера работела само четири месеци пред инцидентот и додала дека не знаела дека поручникот е зафатен, дури му се извинила за ситуацијата во која се нашол.

Таа истакна дека сака ноќен живот и забави и дека може да се одвои приватното и деловното – да биде сериозна и закопчана на работа, но и опуштена надвор од работата. Поради се, таа се чувствува многу засрамено и не излегува од дома откако видеото се појави во јавноста.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!