Вие имате прво да ја знаете вистината

Јелена Карлеуша седи во скутот на друг маж !? Пејачката повторно предизвика лавина на коментари (фото)

Популарната и секогаш контраверзна пејачка, Јелена Карлеуша, на својот Инстаграм профил објави фотографија која предизвика бројни реакции. Таа ги изненади својте следбеници позирајќи во прегратките на Дедо Мраз.

Таа како и секогаш во елегантно издание – зелен плиш, седи во скутот на маж. Тој маж не е нејзиниот Душко туку, Дедо Мраз.

Во описот на фотографијата Јелена напиша дека била многу добра девојка оваа година но ги остави во мисла фановите што таа посакала за Нова година од Дедо Мраз.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!