Вие имате прво да ја знаете вистината

Го запали инстаграм, Карлеуша во хеланки, се “пука” на неа, во топ форма ќе биде на дочекот на Нова Година (фото)

Пејачката Јелена Карлеуша на големо се подготвува за новогодишните настапи, а сега на Инстаграм сподели фотографија од салата за вежбање.

Имено,таа позираше во огледало во хеланки и топ, додека носеше бели чизми и капа.

Јелена ја истакна фантастичната фигура, нејзините атрибути беа во преден план, но јасно се гледаа и стомачните мускули, па пејачката изгледа беспрекорно, подготвена да ја запали толпата за дочекот на Новата 2022 година. Таа објави и фотографија со танчерите кои ќе ја придружуваат на новогодишната ноќ.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!