Вие имате прво да ја знаете вистината

Фановите го “исмејуваат” семејството Бекам за божиќната фотографија

Пензионираниот фудбалер Дејвид Бекам ги забавуваше своите фанови на Божиќ откако објави семејна фотографија на социјалните мрежи.

Бекам позираше во друштво на сопругата Викторија, синовите Ромео, Круз и Бруклин и ќерката Харпер, а вештото око на нивните обожаватели забележаа еден убав детал.

Дејвид стоел покрај својот 19-годишен син Ромео, а како да му пречело што синот е повисок од него, па решил да застане на прсти додека позирал.

„Дејвид, дали си љубоморен на висината на твојот син?“, прашал еден следбеник во коментар на фотографијата.

„Одлична фотографија, особено г-дин Бекам како стои на прсти“, „Чекај, Дејвид се качи на прстите!!??“, „Дејвид стои на прсти, смешно“, гласат дел од коментарите на следбениците на семејството Бекам.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!