Вие имате прво да ја знаете вистината

Кристијан Голубовиќ никогаш поискрен за прељубата на поранешната сопруга: Се каам и ќе се каам до крајот на животот

Кристијан Голубовиќ искрено проговори за моментот кога ја изневерил Ивана Вељковиќ.

Кристијан Голубовиќ за порталот Republika.rs искрено зборуваше за актуелните случувања во петтата сезона на реалното шоу „Задруга“, а жестоко ги критикуваше Маја Маринковиќ, Филип Цар, Далила и Дејан Драгојевиќ.

-Аномален чин на сите тројца учесници, предизвикување контроверзии и рушење на сите табуа, луѓето се згрозени од самата помисла дека се во врска со некого. Ова е само реприза на Јањуш и Маја, исто е само друго мажот има друго име, тоа веќе го видовме со Чорба и Менсур. Нивниот вредносен систем е дното на дното, Цар, Далила, Дејан и Маја се на самото дно и се обидуваат да ископаат дупка – рече Кристијан.

Бидејќи и самиот бил во истата ситуација, Кристијан открива дали може да биде со друга жена во кревет, додека неговата законска сопруга е до него.

– Тоа е полигамија, тоа е оргија, блуд, разврат, неморал. До тие граници кога ќе паднете на дното, се обидувате да одите уште подлабоко. Се што и направив на Ивана Вељковиќ не треба да биде ни за полемика, а камоли за пофалба. Јас се уште жалам за таа постапка, многу неморална и нечесна од моја страна. И пак, тоа беше предизвикано од некои големи причини, и да ми се јавеше само еднаш и да ми кажеше се, мислам дека ќе бев како прегазен од брз воз, веднаш ќе се тргнев, во тој момент мислам ќе завршев со Кристина – вели Кристијан и додава:

-Се каам и ќе се каам цел живот.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!