Вие имате прво да ја знаете вистината

Секс бомба од Италија дополнително ги мотивираше играчите на Интер за да ја освојат Лигата на шампионите. Им вети стриптиз во сооблекувална!

Фудбалерите на Интер добија дополнителен мотив за освојување на Лигата на шампионите.

Големата навивачка на клубот од Милано, Стефани Марсион, во една ТВ емисија вети дека ќе изведе стриптиз во соблекувалната на екипата доколку ја освојат Лигата на шампионите.

Оваа 29-годишна актерка нареди: Нема да изведам стриптиз за титулата во Италија, бидејќи тоа е премногу лесно. Но, доколку ја освојат Лигата на шампионите, ќе изведам стриптиз во соблекувалната на Интер.

Интер ќе има корист од ова задоволство и секако преставува мотивација за нив, бидејќи во осминафиналето ќе има многу тежок ривал а тоа е тимот на Ливерпул. Секако, Англичаните и да поминат ќе имаат напорна работа и уште најмалку три пеколни кола за да ја освојат титулата, а истото важи и за фудбалерите на Интер.

Во Италија, избраниците на Симоне Инзаги засега се неприкосновени, бидејќи имаат четири бода повеќе од Милан.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!