Вие имате прво да ја знаете вистината

Сандра Африка со нејзиното провокативно тело ги запали социјалните мрежи (фото)

Атрактивната пејачка, Сандра Африка, моментално е на турнеја во Соединетите Американски Држави. Таа на социјалните мрежи редовно ги „освежува“ својте фанови со провокативни фотографии.

Имено, Сандра позираше во танго костим за капење на јахта, а задникот и беше во преден план на фотографијата.

Згодна, Запалена жена, Брутално убава, Што ни правиш?!… се само дел од коментарите кој се најдоа под нејзината објава.

Инаку, Сандра неодамна откри дека еднаш добила покана да влезе во реално шоу, но сепак таа ја одбила оваа понуда иако и биле понудени многу пари за истата.

Не би навлегувала во реално шоу. Не ниту за милион евра. Не затоа што не би знаела што се би можела да покажам пред камера, туку едноставно мислам дека тоа не е за мене. Немам поим, истакна пејачката.

Оваа секси пејачка заработува големи суми на пари на своите настапи, таа никогаш не се пожалила дека нема пари, но никогаш се нема ниту пофалено колку заработува.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!