Вие имате прво да ја знаете вистината

Убавицата Адријана Лима објави фотографија на која е речиси целосно гола, а во описот напиша дека не се сеќава кој ја фотографирал (фото)

Бразилскиот модел Адријана Лима на својот Инстаграм профил објави фотографија на која е речиси гола. Немаше да биде толку интересно да не напишеше во описот дека не може да се сети кој ја фотографирал и кој е авторот на фотографијата.

Ја најдов оваа фотографија. Патем, секогаш се сеќавам на се што сум правела, но ова е исклучок. Ми падна во очи. Ми се допаѓа содржината, поради што решив да ја објавам. Кој и да ја направил оваа фотографија нека ми каже, ќе му бидам благодарна. Се извинувам што не се сеќавам, напишала Лима во описот на фотографијата на својот Инстаграм профил.

Со брзината на светлината под фотографијата беа напишани многу различни коментари, од кои повеќето беа комплименти за изгледот на моделот.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!