Вие имате прво да ја знаете вистината

Често се случуваат изневерувања за време на празниците, откриено зошто момчињата се осудуваат на таков чекор!

Ејми Купс (32 г.), со потекло од Северна Каролина, била учителка, а потоа станала ѕвезда на социјалната платформа, „OnlyFans“, а неодамна со жените кој што се нејзини следбеници на социјалните мрежи, споделила знаци дека мажот ја изневерува бидејќи, како што вели, изневерувањата се најчести за време на празниците. 

Потоа таа крена голема прашина со серија нејзини изјави, а сега продолжи со истите контроверзни изјави, па на жените им порача дека тие се виновни што ги изневерувале своите сопрузи.

Доколку имате маж кој често гледа во други жени, мора да имате односи со него најмалку четири пати неделно, вели таа и додава дека ако мажот изневерува, најверојатно проблемот е во жената бидејќи таа е досадна.

Ако изгледате просечно, не би било лошо да направите процедура да се промените, или барем да ја смените фризурата и шминката, советува таа.

Обидете се да бидете помалку здодевни. Иницирајте врски на необични места, кога најмалку очекувате. Ако немате време, создадете го бидејќи штом ќе заврши врската, почнуваат проблемите, вели таа.

Обидете се да ја исполните фантазијата на секој маж, во спротивно тој ќе ја бара од другата страна, вели Ејми.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!