Вие имате прво да ја знаете вистината

Ќерката на Цеца во провокативно издание, на сцената се појави во прозирен фустан, се се гледаше (фото)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ сними новогодишна програма со нејзината мајка Светлана Цеца Ражнатовиќ за ТВ Пинк.

Набргу откако нејзината мајка го сними нејзиниот сегмент, при што асистентите ја пресоблекоа и сменија нејзиниот стајлинг, младата пејачка излезе на сцената и отпеа неколку песни со неа.

Додека Цеца беше во бело мини, Анастасија на сцената се појави во проѕирен, исечен фустан со кристали, под кој јасно се гледаше боди во боја на кожа.

Во преден план беа нејзините долги нозе и длабокото деколте …

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!