Вие имате прво да ја знаете вистината

НОВАК Ѓоковиќ ќе ОДИ НА АВСТРАЛИАН ОПЕН !? Се појави тајна снимка на Лекип кое открива МНОГУ нешта (видео)

Францускиот весник Лекип верува дека Новак Ѓоковиќ ќе учествува на Австралија опен. И тие имаат нешто во кое гледаат конкретен доказ за таквото размислување.

Новак Ѓоковиќ не само што напорно тренира во Марбела, на југот од Шпанија, туку тоа го прави со топки за Австралија Опен, стои во откритието на Лекип кое на многу начини навестува што ќе се случи.

Видеото во кое Ѓоковиќ тренира на бетон и со топки за Австралија Опен зборува повеќе од се …

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!