Вие имате прво да ја знаете вистината

Уште една сопруга на српски фудбалер “растури” за Нова Година, вака ја дочека 2022, сите гледаа во неа (фото)

Сопругата на српскиот фудбалски репрезентативец, голманот Предраг РајковиќРа, Ана Рајковиќ мамеше воздишки на дочекот на Новата 2022 година.

Рајковиќ сега брани во фудбалскиот клуб Ремс во Франција, а две години беше член и капитен на белградска Црвена Звезда.

Ана беше “облечена” во минијатурен фустан кој повеќе открива отколку што покрива и беше повеќе од провокативна.

Бујното деколте дојде до израз во ова парче облека, а нема сомнеж дека таа беше ѕвезда на најлудата ноќ во ваквото издание.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!