Вие имате прво да ја знаете вистината

Кристијан Голубовиќ најавува ново реално шоу на Балканот кое ќе биде предводено од него и неговата понежна половина. Тој откри што се ќе се вклучува зад камерите и најави нова ера! (видео)

Кристијан Голубовиќ денес се огласи на својот Фејсбук профил и откри дека наскоро ќе изнајми бар и ќе отвори ријалити кафуле.

Поранешниот реалити натпреварувач откри дека е на добар пат да започне бизнис со неговата понежна половина Кристина.

Кристина и јас сме на добар пат да изнајмиме голем бар. Да се ​​постават камери, кои ќе бидат во живо. Програмата ќе биде доста богата. Ние и нашите тимови ќе направиме се што можеме. Секој ќе може да дојде како учесник во шоуто. Преку ден ќе има кафе, а навечер реално шоу. Само ја чекаме дозволата за работа. Ќе има многу занимливости како што е место за бутање на рака, обложувалници и слично, изјави Кристијан и продолжи:

Започнува нова ера на кафулиња, по 23 часот започнува реалити шоу. Ќе бидеме домаќини и на пејачите, Марко Булат, Пеѓа Меденица и многу други имиња. Ќе организираме вечер во деведесетите. Ќе биде нешто посебно.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!