Вие имате прво да ја знаете вистината

Погледнете ја ќерката на човекот кој што барем еднаш во животот не има насмеано сите нас! Ова е убавицата на познатитот г.Бин (фото)

Сеќавањето на минатото и создавањето на слики од минатото некогаш знае да биде доста забавно, но не е помалку забавно од тоа да се гледаат малите деца како растат и се трансформираат. Добар пример е ќерката на Роуан Аткинсон, британскиот актер најпознат по улогата на г.Бин, но и тајниот агент, Џони Инглиш.

Јаки веѓи, малку испакнати очи, Аткинсон никогаш не бил мерило за машката убавина, а за впечатокот што тој го остави на целата јавност низ светот дефинитивно е задолжен неговиот смисол за хумор. Многумина беа изненадени како неговата ќерка Лили порасна во апсолутно убава девојка. Таа е и супер талентирана (но, не е ни чудо), иако не тргна по стапките на нејзиниот татко, таа се занимава со музика односно пеење, но изгледа исто како нејзината мајка, Сунатра Састри.

Секогаш е забавно да се гледа какви се децата на познатите личности. Денес, 25-годишната Лили не претендира да биде актерка, иако како дете се појавила во неколку филмови на нејзиниот татко. На ум пред се ја има пејачката кариера. Лили, за разлика од брат и Бенџамин, или Бен, кој очигледно личи на тато, е истата како мајка си.

Инаку, Сунетра и Роуан се разведоа пред неколку години, а тој доби трето дете во новата негова врска со комичарката Луиз Форд.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!