Вие имате прво да ја знаете вистината

Од “плочките” не остана ништо, “пивскиот стомак” на големиот заводник, Ди Каприо во прегратката на својата девојка (фото)

Холивудскиот заводник Леонардо ди Каприо и неговата млада партнерка Камила Мороне се фотографирани на плажа како разменуваат нежности.

Тие беа на одмор со пријателите и ги игнорираа љубопитните погледи.

Многумина забележаа и дека Леонардо ја запоставил својата врвна форма, која ја негувал со години – од извајаното тело и плочките не останало ништо, а опуштениот стомак како да стана негов заштитен знак.

И покрај тоа, актерот се уште ја носи титулата еден од најпосакуваните мажи на денешницата, а неговиот изглед изгледа не и пречи на неговата девојка Камила, која е 22 години помлада од него.

Парот е заедно пет години, а минатата година се шпекулираше дека се вериле.

Тие јавно не ги коментираа тие гласини.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!