Вие имате прво да ја знаете вистината

Хана Хуљиќ потврди дека чека дете со 14 години постариот Петар Грашо: Среќни сме и возбудени

Ќерката на Тончи Хуљиќ, Хана Хуљиќ, го чека своето прво дете со 14 години постариот пејач Петар Граш, пишуваат локалните медиуми.

Мартина Подгорски, ПР на популарната пејачка, за 24сата.хр потврди дека триесет и едногодишната Хана и четириесет и петгодишниот Петар чекаат дете.

– Точни се информациите за бременоста на Хана Хуљиќ. Семејството и пријателите се многу среќни. Како што знаете, Хана и Петар се секогаш, и ќе продолжат да се трудат максимално да ја задржат својата интимност подалеку од очите на јавноста. Сеуште немаат планови за свадба – изјави Мартина Подгорски.

Изгледа дека Петар ја пронашол својата сродна душа во Хана, па по само неколку месеци врска решил врската да ја подигне на повисоко ниво.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!