Вие имате прво да ја знаете вистината

Поради оваа фотографија обожавателите на Северина и велат: Изгледаш како да имаш 20 години

Објавите на Северина на социјалните мрежи ретко остануваат незабележани, а овој пат обожавателите и порачаа дека изгледа како да има 20 години.

Познатата хрватска пејачка ги почести своите 1,3 милиони следбеници со селфи. Иако Северина годинава ќе наполни 50 години, атрактивната пејачка изгледа подобро и докажува дека годините се само бројка.

Пејачката објави нова фотографија на Инстаграм на која позира во природно издание без многу шминка во чипкана црна маичка, а собра и бројни позитивни коментари од фановите.


„Убави очи, убава жена“, „Се поубава и помлада“, „Изгледаш како да имаш 20 години“, „Нашата убава Северина“, се дел од многуте коментатори.

Покрај бројните комплименти кои ги собра, фотографијата на Северина на Инстаграм им се допадна на повеќе од 40.000 следбеници.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!