Вие имате прво да ја знаете вистината

Мистериозната тетоважа на Теодора Џехверовиќ

Теодора Џехверовиќ има неколку тетоважи на телото, а последната предизвика голема галама. Пејачката секојдневно ги информира своите следбеници на социјалните мрежи за секое нејзино движење, па на својот Инстаграм профил објави фотографија од новата тетоважа.

Тоа е цртеж на ангел поставен под градите. Нејзините следбеници се инспирирани од текстот што го објави во описот на фотографијата

Сакам да се тетовирам и воопшто не чувствувам болка, тоа за мене е уметност. Во една прилика ќе откријам зошто ја избрав оваа тетоважа и што ми значи и колку – напиша Џехверовиќ.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!