Вие имате прво да ја знаете вистината

Плејбој зајачицата Елизабет: Мажите се плашат од мене затоа што сум многу убава

Манекенката и плејбој зајачица, Елизабет Мари Шевалие (27), тврди дека не може да најде момче бидејќи е премногу убава.

– Излегувањето е тешко – момците се плашат затоа што сум толку убава – изјавила за „Џем прес“.

Оваа атрактивна девојка тврди дека ги одвлекува момците од себе затоа што мислат дека е превисока за нив:

– Висока сум 178 сантиметри и сум убава и имам многу интензивна личност.

Таа вели дека девојките од нејзиното опкружување се љубоморни затоа што претпоставуваат дека ќе им ги украде момчињата.

Смета дека тоа е особено тажно бидејќи, како што вели, всушност е многу драга и полна со љубов, па тоа би го разбрале доколку одвоеле време да ја запознаат.

„Бев на состаноци на кои момците едноставно не можат да разговараат со мене“, рече манекенката.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!