Вие имате прво да ја знаете вистината

Хајди Клум не само што изгледа како милион долари, туку и си ги Осигурала нозете – сепак едната вреди повеќе од другата (Видео)

Супермоделот и ТВ водителка со германски корени Хајди Клум (48) не само што изгледа како милион долари, туку само нејзините нозе вредат два милиони, пишува Vanity Fair.

Неодамна зборувајќи во емисијата на Елен Деџенерис , таа откри дека нејзините нозе се осигурани на дури два милиони долари, но дека не вредат исто.

Таа објасни дека уште од детството имала голема лузна на коленото од расекотина што ја заработила откако се исекла на стакло.

Таа додаде дека поради тоа нејзината лева нога не вреди колку десната и објасни дека разликата во вредноста на нејзините нозе ја дознала по проценката на лондонски Лојд.

Клум, исто така, рече дека е невообичаена целата ситуација со осигурувањето и дека се осигурала на барање на еден од нејзините клиенти со кој соработувала како дел од промоцијата на неговиот производ.

Таа изјави за People дека едната нога е осигурана на 1 милион долари, а другата на 1,2 милиони долари.

Посетувајќи во шоуто на Елен Деџенерис рече дека сè уште има намера да ги “мафта” своите долги нозе на ТВ екраните.

Отсекогаш уживав и сè уште уживам да носам супер кратки мини здолништа во кои можам да ги покажам нозете, особено кога излегувам на црвениот тепих. Мислам дека се секси, се пофали манекенката.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!