Вие имате прво да ја знаете вистината

(Видео)Момче предизвика старче на тепачка, не очекуваше таков исход

Патиштата и улиците можат да бидат сцена на жестоки конфликти и често можеме да видиме брутални нокаути на социјалните мрежи.

Едно од нив се случи претходните денови во САД, а главната улога ја имаше постар маж и многу помлад дечко.

Прво вербално се пресметале на улица, а потоа решиле се да решат со тупаници.

Младиот човек го предизвикал дедото на тепачка, но тој направил огромна грешка и очигледно налетал на поранешен боксер.

Дедо брутално го нокаутираше помладиот ривал. Падна како пресечен и остана да лежи на улица.

Тој глумеше негативец, сакаше да се докаже против постар човек, а тоа на крајот му „излезе низ нос“.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!