Вие имате прво да ја знаете вистината

Ниту Јелена, ниту некој друг: Душко Тошиќ ги дувна свеќичките опкружен со Другарите (Видео)

Фудбалерот Душко Тошиќ го прослави својот 37 роденден во ресторан во Зрењанин, а на прославата присуствуваа многу спортисти.

Можеби неговата сопруга Јелена Карлеуша приватно му испратила честитка, но засега не се знае, бидејќи таа само јавно и честиташе роденден само на колешката Драгана Мирковиќ.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!