Вие имате прво да ја знаете вистината

Ќерката на Миле Китиќ е с*кс бомба: Елена ги запали мрежите со фотографија во долна облека

Пејачката Елена Китиќ ги „запали“ социјалните мрежи со нова фотографија.

Миле Китиќ неодамна изјави дека во кариерата на својата ќерка Елена вложил дури 150.000 евра, а ако треба и повеќе, затоа што нема друга инвестиција освен својата сакана, на која е подготвен да и искешира за најлуксузните спотови што ги има Балканот никогаш невидено. Миле тогаш најави дует кој уште малку ќе ја здогледа светлината на денот.

Освен по познатите родители, Елена е позната и по екстравагантниот изглед, луксузот, но и по љубовната врска со сегашниот партнер Фран Пујас.

Додека нејзиното момче е во трка за главната награда на „Задруга 5“, Елена не си го губи времето и напорно работи на кариерата, па често ги почестува своите придружници со некоја предизвикувачка фотографија.

Китиќ овој пат се надмина себеси и направи хаос на социјалните мрежи со провокативна поза во долна облека.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!