Вие имате прво да ја знаете вистината

КОНЕЧНО УСПЕА ДА ја НАСМЕЕ Сопругата! Андрија Милошевиќ во свој стил Ѝ (рас)кажа виц за таксист!

Популарниот актер Андрија Милошевиќ конечно ја насмеа бремената девојка Александра Томиќ, но дури откако ѝ го прераскажа вицот што го кажа.

„Што најлошо, воопшто не го ни слушнав вицот, затоа што толку многу викаш“ – рече Александра откако Андрија го кажа вицот.

„Па тој вика, див таксист“ – ѝ дообјасни Милошевиќ.

„Аха во смисла тој е див…Овој не е лош, жими мајка“, низ смеа му одговори Александра.

„Откако ќе ѝ се објасни, сепак е малку смешно. Отсега со превод“ – напиша Милошевиќ во описот на објавата.

“И човекот е жена“, „Брате, ќе ја замараш до крај“, „Само те испочитува“, „Никој не разбра“, „Мора да се преслуша најмалку три пати“, „Плачам од смеење“, „Најголем цар!“, се дел од коментарите на објавата.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!