Вие имате прво да ја знаете вистината

Жешката Нивес Целзиус од Тајланд ја крева температурата на следбениците

Пејачката и модел Нивес Целзијус поради зимата побегна во потоплите предели, па одморот го поминува на Тајланд.

Очекувано, таа го користи секој слободен момент за објавување нови содржини на Инстаграм, а со најновите фотографии ја скокотка и имагинацијата на своите следбеници.

Претходно закачи фотографија на која се гледа како подготвува вечерата, но во преден план е всушност нејзинато деколте. А потоа од кујната во Хрватска си замина во базенот во Тајланд, каде што се разлади, но и им ја подигна температурата на оние кои уживаат во нејзините жешки фотографии.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!