Вие имате прво да ја знаете вистината

Светската музичка ѕвезда Ријана го очекува своето прво дете со својот избраник

Светски познатата пејачка Ријана го очекува своето прво дете со нејзиниот партнер, раперот A $ AP Rocky.

Двојката беше фотографирана во Њујорк за време на викендот. Ријана за оваа пригода облекла розова јакна и фармерки, а долу се гледало големо трудничко стомаче. На една од прекрасните фотографии раперот ја бакнува идната мајка во чело додека ужива во прошетка.

„Таа вреди повеќе од милион други. Кога ќе го сретнете вистинската се чувствува. Таа е единствена“ , изјави раперот.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!