Вие имате прво да ја знаете вистината

Која била убиената сопруга на фудбалерот? Се појавуваат нови детали: ТРАГЕДИЈАТА БИЛА ДЕЛ ОД БРУТАЛНАТА ОДМАЗДА КОН НЕЈЗИНИОТ ТАТКО?

Пред неколку дена на концерт беше убиена сопругата на познатиот фудбалер Иван Торес, 29-годишната Кристина Вити Аранди . Во трагичниот настан Кристина била застрелана во главата и починала на пат кон болница.

Таа била со сопругот на концерт, но во еден момент паднала на земја. Тој обидел да и помогне, но на крајот се случило најлошото.

Престрелката наводно се случила во ВИП делот на салата, а во хаосот се повредени уште пет лица. Најпрво се шпекулираше дека сопругата на фудбалерот била случајно застрелана во мафијашка пресметка, но некои извори тврдат дека таа била жртва на нарко картел против кој водел истрага нејзиниот татко, кој е инспектор на локалната полиција.

Кристина зад себе остави сопруг и три деца, а инаку работеше како фитнес и како личен тренер.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!