Вие имате прво да ја знаете вистината

ДИРЕКТНО ОД ПЕТТИОТ ЕЛЕМЕНТ! ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ВО ДРУГА ДИМЕНЗИЈА: НИТУ ЕДНА ЅВЕЗДА НЕ НАПРАВИЛА ВАКВО НЕШТО! (ФОТО)

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша објави фотографии во лифт, која овој пат, судејќи по коментарите и лајковите, го „запали“ Инстаграм.

Имено, Јелена на Инстаграм објави две нови фотографии на кои покажа уште една трансформација, но и совршена фигура.

Карлеуша направи две селфиња во огледалото во својот лифт, а сцената изгледаше како да оди во друга димензија, што некои го коментираа, бидејќи целиот стајлинг е сосема поинаков од другите во кои ја имаме видено, а потсетува на Мила Јововиќ во познатиот филм „Петти елемент“.

Белиот латекс целосно ја следеше линијата на телото.

„Каква бомба си“, „Овој лифт води во друга димензија“, „Ти си совршена“, „Само петти елемент“, „Колку си згодна“, гласат некои од коментарите.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!