Вие имате прво да ја знаете вистината

ПОЗНАТА ЅВЕЗДА НА ФИЛМОВИТЕ ЗА ВОЗРАСНИ ПРОНАЈДЕНА МРТВА! Полицијата ја истражува нејзината смрт, една работа е особено вознемирувачка (ФОТО)

Почина Холи Паркер, популарна трансродова ѕвезда во филмовите за возрасни и корисничка на OnlyFans. Полицијата ја истражува смртта. Таа наводно била пронајдена мртва во понеделникот во Коком, Индијана, изјави блиската пријателка и колешка Брук Занел.

– Со најголема тага јас, нејзината сестра, ве известувам дека вчера ја загубивме @TheHollyParker – напиша Занел на Твитер. Причината за смртта не е потврдена, но полицијата во моментов спроведува истрага, пренесува The Sun. Паркер глумеше во нејзиниот прв филм со оцена Х уште во 2014 година, три години пред да биде подложена на операција за промена на полот.

Според Adult Video News (AVN), русокосата убавица глумела во преку 30 промискуитетни наслови, меѓу кои и „Transexual Babysitters 27“  и лажна верзија на „The Brady Bunch“  наречена „The Tranny Bunch“. Паркер не се појавува во ниту еден професионален филм од 2018 година, но се префрли на OnlyFans, каде што споделуваше содржини за возрасни со претплатниците кои плаќале за услугата.

Покрај порно кариерата, Паркер беше и амбициозна пејачка. Вознемирувачки, само неколку недели пред нејзината смрт, таа објави песна наречена „Drugs“. Ѕвездата ја сподели песната на својот профил на Soundcloud, а во неа имаше и текст: „Дрогата прави да се чувствувам добро и попладне и навечер. Ми помагаа да ја преживеам загубата“.

 Некој ми кажа дека мислеле дека имам некои проблеми, а потоа добив удар и им покажав како ги решив. Навистина сакам да се откажам, но тоа е како да се откажуваш од твојот најдобар пријател.

На Твитер, блиска пријателка на Занел сподели неколку нејзини фотографии со Паркер, и напиша: „Mојот партнер за пеење, мојата придружничка, мојата помала сестра ја напушти оваа земја“. Фановите исто така го споделија својот шок и на Твитер, објавија: „По ѓаволите, ова многу ме боли и растажува“.

Паркер ќе биде кремирана во Индијана, а Занел започна кампања за собирање средства на Фејсбук за да помогне да ја префрли пепелта назад кај нејзината неутешна мајка, која живее во државата Вашингтон.

Смртта на русокосата доаѓа помалку од една година по прераната смрт на две други филмски ѕвезди за возрасни. Минатиот јули, актерката Кристина Лисина почина на 29-годишна возраст откако падна од висока зграда. Помалку од две недели подоцна, Далија Скај беше пронајдена мртва во нејзиниот автомобил од очигледна прострелна рана. Таа имаше 31 година, пренесува New York Post.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!